הלקוחות של "דרך המילים"

בדף זה תוכלו לקרוא המלצות של לקוחות "דרך המילים - מרכז נעמה למידע חברתי".

אורלי נעמה מקצוענית מאד בתחומה. כאדם שוחר ידע ויודע ספר קשה לעשות עלי רושם ובכל זאת התפעלתי מההיכרות המקצועית שלה בתחום האוריינות. מהרעיונות היצירתיים שהיא מביאה איתה והמסירות למה שהיא עושה.4/12/08 . טל רשף ,מאמן אישי של נשים באמצע החיים ומרצה

אירית מימון, גן-מעון עדן, ראשון לציון: "ההורים מרגישים שיש כתובת ומענה לשאלות, בעיות ורצון לדעת על כל מיני נושאים בגידול הילדים שלנו. הם גם יותר מעורבים ביניהם. מדברים, ממליצים אחד לשני על מאמרים ומיידעים אחד את השני על כתובות, טלפונים והפניות לטיפול והדרכה.
גם הצוות בגן מרגיש בטוח ולא חסר אונים. יש להם ידע בחינוך, אבל תמיד יש עוד ועוד חומר בנושא. לכן, כשמתעוררת בעיה הם פונים למרכז המידע ומחפשים את המאמר המתאים. וכשההורים פונים אליהם - יש להם תשובה או ידע איך לכוון ולהדריך".
לקריאת ההמלצה המלאה, לחצו כאן.

מעון יום ויצ"ו שבזי, ראשון לציון: "המרכז תורם רבות ומעמיק את הקשר בין המעון לבין הורי 90 הילדים שבו, תורם ומעשיר את הידע של ההורים בנושאים רבים ומגוונים, ונותן תחושת בטחון והרגשה טובה.
המרכז הקיים במעון נותן להורים תחושה של מקצועיות ורצינות באשר לתפקידם כהורים ולשותפות כחלק ממשפחת המעון".
לקריאת ההמלצה המלאה, לחצו כאן.

אידה ואנונו: "הטבעי ביותר הוא למצוא את התשובות לשאלות המטרידות הורים במסגרת בה נמצא הילד לצד ייעוץ מהמטפלות ומנהלת המעון".
לקריאת ההמלצה המלאה, לחצו כאן.

משפחת פלס: "הספרים והמאמרים השונים שהעמיד המרכז לרשותנו במהלך השנה, עזרו לנו לבחור ספרים שמתאימים לנו באופן אישי, ונתנו לנו טיפים רבים בצעדינו הראשונים כהורים צעירים".
לקריאת ההמלצה המלאה, לחצו כאן.

פיני קריספי: "ברצוני לומר שלמדתי המון ואף יישמתי חלק מן הדברים אותם קראתי במאמרים, שעזרו לי וכיוונו אותי בתפקוד היומי בבית עם משפחתי".
לקריאת ההמלצה המלאה, לחצו כאן.

© כל הזכויות שמורות למרכז נעמה למידע חברתי Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים