אתרים חשובים ,מקצועיים וכאלה שכדאי להיכנס אליהם.

http://www.anitea.co.il/-   מרכז לנשים הנמצאות בצמתי חיים חשובים בחייהם.במרכז קשת רחבה של מומחים שיעזרו,ידריכו ויתנו הכוונה לפתרון בעיות,מציאת כיוון אישי,תעסוקתי ומשפחתי.

http://www.etrrog.co.il/- מרכז אתרוג לילדים,נוער,משפחות,גננות ואנשי חינוך אחרים המציע טיפולים פסיכולוגיים,סדנאות,הרצאות, ליווי מקצועי לגננות וגם מאמרים מפי המומחים של מרכז אתרוג.

http://www.vcoda.co.il/ - האתר של שוש אריה מאמנת אישית ועסקית,מאמנת מנהלים,קריירה והפרעות קשב וריכוז וגם מאמנת אימוני לייזר.

http://site.2all.co.il/matara%5Fgil%2Drach/- האתר של יפעת שביט המומחית לחינוך לגיל הרך של "דרך המילים" שנותנת שירותי הדרכה וליווי מקצועיים לצוותי חינוך בגני ילדים וגם מעבירה הרצאות הורים וגננות.

.www.yaldut.co.ilדנה שלמון  תרפיסטית באומנות M.A.
מנחת קבוצות ,מתמחה בהפרעות קשב, מקימה מיזם חוגי אומנות בגני ילדים 

 http://www.betipulnet.co.il  
בטיפולנט: אתר השירותים הפסיכולוגיים של ישראל  בפורטל תוכלו למצוא הגדרות של המקצועות השונים בתחום, מידע על מסגרות טיפול שונות, אינדקס פסיכולוגים ואנשי מקצוע, ומידע על ארגונים המעניקים שירותי פסיכולוגיה. באתר מגוון פורומים המנוהלים ע"י פסיכולוגים מומחים, קהילות פתוחות לדיון בנושאים פסיכולוגיים, לקסיקון פסיכולוגיה מקצועי ועשיר ומאגר מאמרים רחב בנושאים בהם עסוק הציבור הרחב. 
 

 

© כל הזכויות שמורות למרכז נעמה למידע חברתי Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים