ספרות מקצועית לצוותים חינוכיים

תחום החינוך וגידול הילדים הינו תחום דינמי, מתפתח וכל הזמן מתחדש. ספרים חדשים יוצאים לאור, כתבי-עת מקצועיים מדווחים על מחקרים וסקרים, ואתרים באינטרנט מפרסמים מאמרים של מומחים בגיל הרך.

כדי לעקוב אחר המידע החינוכי הרב כל כך, צריך הצוות החינוכי – מנהלות, גננות ומומחים לגיל הרך - הרבה מאוד זמן ואנרגיה. אולם, העבודה בגן עד שעות אחר הצהריים וללא חופשים כמעט, משאירה מעט מידי זמן להכרת המידע המקצועי המתחדש כל הזמן, ולחזור על מידע חינוכי ופדגוגי, שקצת נשכח.

"אנחנו כבר קראנו הכל בשבילכם" אומר הסלוגן של דרך המילים. ואכן - המידענים של מרכז נעמה למידע חברתי כבר עברו על הספרים, המאמרים והמחקרים העדכניים ביותר, והכינו מידע מגוון ומפורט בתחום החינוך לגיל הרך: סקירת ספרות מקצועית, מאמרים, הפניות לאתרים ורשימות מומחים לגיל הרך.

מידע זה מוכנס לקלסרים צבעוניים, מסווגים לפי נושאים, המרכיבים את מרכזי המידע של "דרך המילים". מרכז המידע ממוקם ממש במקום העבודה שלכם, בגן, ומאפשר לכם ליהנות ממידע עדכני, זמין ונוח. מרכז המידע מעודכן באופן שוטף ע"י מרכז "דרך המילים", בהתאם למסלול אותו אתם יכולים לבחור, מהמגוון המוצע בסל השירותים. באתר האינטרנט של "דרך המילים" תוכלו להתעדכן במאמרים חדשים, חדשות, מחקרים, שאלות ותשובות של המומחים, ועוד מידע מגוון, שיעמוד לרשות כלל מנהלות הגנים, הגננות והמטפלות בארגונים חינוכיים.

© כל הזכויות שמורות למרכז נעמה למידע חברתי Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים