ספרות להורים

הורות אינה מצב שנולדים לתוכו ואף אחד אינו מכין אותנו לשינוי שחל ביחידה הזוגית שפתאום מתרחבת ומשתנה לחלוטין. על אחת כמה וכמה כשנולד תינוק למשפחה חד הורית. אחת הדרכים להתמודד עם סיטואציה חדשה,לא מוכרת ולפעמים גם מפחידה, היא באמצעות הידע. מצד שני, למי יש זמן לחפש את המידע שמסביר, מדריך ומציג אפשרויות לפתרון בעיות?

נכון, אפשר לקנות את המידע בחנות הספרים, או ללכת לספריה ולבקש את המידע מהספרנית, אבל בשביל זה צריך למצוא זמן, שחופף את שעות הפתיחה, לנסוע, למצוא חנייה, לחפש את הספר המתאים, או לקוות שימצאו אותו בשבילנו, לקוות שהוא קיים, וגם אז – לא בטוח שהוא ירכז את כל המידע שאתם רוצים. אפשר גם לחפש באינטרנט, אבל גם לכך צריך זמן, סבלנות לחפש בין עשרות הדפים שתקבלו כשתקישו את הנושא המבוקש, יכולת לנפות את האתרים המסחריים והלא מקצועיים, ואת התקווה שבסוף החיפוש הארוך תקבלו ולו רק חלק מהמידע שחיפשתם. קשה מאוד לפנות לכך זמן, בעיקר כשסדר היום שלכם ומספר שעות השינה תלויים לחלוטין בלוח הזמנים של עולל בן כמה ימים.

ב"דרך המילים" חשבנו עליכם, הורים יקרים: אתם שמתחילים להיות הורים, אתם שכבר נחשבים לוותיקים וגם אתם שצברתם ניסיון בגידול וחינוך ילדים, אבל מבקשים לדעת עוד, להתעדכן ולהיות בעניינים, וזאת מבלי להשקיע זמן ואנרגיות מיותרים בחיפוש וכיתות רגליים.

"אנחנו כבר קראנו הכול בשבילכם", אומר הסלוגן של "דרך המילים". ואכן - המידענים שלנו כבר הכינו לכם מידע רב זמין ונגיש  הכולל סקירה של ספרות הדרכה, ספרי-עיון, כתבות, מחקרים ואתרים, המתייחסים לסוגיות בחינוך וגידול ילדים, הורות ותחום גני-הילדים.

אנחנו ב"דרך המילים" מתמחים בהקמת מרכז-מידע פרטי למשפחות והורים, הכולל סוגי מידע מותאמים לרצונות ותחומי העניין של המזמינים. למשל: הקמת מרכז מידע פרטי לזוג לפני הולדת הילד הראשון במשפחה, או אחרי שהתינוק נולד, כשהאם נמצאת בחופשת לידה ומעוניינת במידע הנוגע לשינוי הגדול שחל במשפחתה. מידע הנוגע להתפתחות הילדים, המלצות על ספרי-ילדים, קבלת ביבליוגרפיות על פי קריטריונים שונים, כמו גילאי הילדים, או נושאים רלוונטיים לילדים ולמשפחה, ואפילו רכישת ספרים על ידי מידעני "דרך המילים" שידאגו לשליחת הספרים עד הבית .

מידע זה מוכנס לקלסרים צבעוניים, מסווגים לפי נושאים, המרכיבים את מרכזי המידע של "דרך המילים". מרכז המידע ממוקם בבית המשפחה, ומאפשר לכם ליהנות ממידע עדכני, זמין ונוח. מרכז המידע מעודכן באופן שוטף ע"י מרכז "דרך המילים", בהתאם למסלול אותו אתם יכולים לבחור, מהמגוון המוצע בסל השירותים. באתר האינטרנט של "דרך המילים" תוכלו להתעדכן במאמרים חדשים, חדשות, מחקרים, שאלות ותשובות של המומחים, ועוד מידע מגוון, שיעמוד לרשות הההורים, כמו גם מנהלות גנים, גננות ומטפלות בארגונים חינוכיים.

© כל הזכויות שמורות למרכז נעמה למידע חברתי Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים